ПАМ’ЯТЬ ВОЇНА

Капеланська молитва на місці загибелі «Академіка» 

 

Перебуваючи з духовною місією на сході України, капелан Олександр Шмуригін разом з військовими згадав молитвою українського правоохоронця і військовослужбовця 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців Леоніда Дергача з позивним «Академік». Цими днями загиблому бійцю могло б виповнитися 40 років. 

«Клята війна забрала життя нашого Героя два роки потому, на окраїні м. Авдіївка...
В пам'ять про нього, ми з друзями виготовили меморіальну дошку та змонтували на поставлений вже хрест на місці загибелі, тепер над ним ще замайорів і прапор бригади...
Велика вдячність військовому капелану, Протоієрею Олександру Шмуригіну за молитви, панахиду та освячення пам'ятника!», - пишуть військові у соцмережі. 

Також священнослужитель разом з волонтером передав військовим різноманітну матеріальну допомогу та надали духовно-моральну підтримку.

Окремим пунктом візиту було відвідування 17 окремого мотопіхотного батальону 57 бригади. Для цього підрозділу волонтер Олег Ганжа разом з друзями виготовили народний бойовий прапор, який був освячений і урочисто вручений цьому військовому формуванню.

Перебуваючи в 57 бригаді, капелан також мав можливість звертатись із словом благовістя і моральної підтримки до військовослужбовців, були проведені зустрічі з командуванням бригади, під час яких обговорювались питання морально-психологічого стану бійців бригади та співпраці Церкви і війська.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .