ПАМ'ЯТЬ ПРО ПОБРАТИМА

Нацгвардійці разом з капеланом вшанували свого побратима який загинув п'ять років тому

 

Нацгвардійці військової частини 3056 разом з капеланом вшанували свого побратима який загинув п'ять років тому.

"Його подвиг житиме в наших серцях вічно...", - кажуть військові.

Старшому солдату Дмитру Миколайчуку було лише 22 роки коли в зоні проведення антитерористичної операції його блокпост потрапив під артилерійський обстріл бойовиків.

Вшанування пам'яті воїна Дмитра Миколайчука відбулось біля пам'ятника загиблим Героям. Під час мітингу-реквієм капелан частини отець Юрій Курило провів панахиду за загиблим та помолився за упокій його душі, а після хвилини мовчання присутні гості та гвардійці поклали квіти до меморіалу.

Покласти квіти та згадати подвиг мужнього гвардійця прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, депутат Херсонської міської ради Руслан Рубан, командування та особовий склад частини.

“Неймовірно важко визнати, що Україна втрачає своїх кращих синів. Дмитро був справжнім воїном та надзвичайно відповідальною людиною. Він був справжнім патріотом своєї держави, тому не міг бути осторонь, коли інші ведуть боротьбу. Наша пам’ять про Героя житиме вічно, а його ім’я навічно занесено до списку військової частини”, - зазначив командир військової частини 3056 підполковник Сергій Вакуленко.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації