ПАМ'ЯТЬ ПРО КНЯЗЯ

На фасаді штабу легендарної 30-ї ОМБр голова СУВД освятив меморіальну дошку князю Костянтину Острозькому

 

 

19 вересня на фасаді штабу 30 ОМБр відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки князю Костянтину Івановичу Острозькому, який є покровителем бригади. За сприяння голови фонду «Корона князів Острозьких» Робертаса Габуласа, литовська сторона профінансувала цей монумент.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан у співслужінні першого заступника голови СУВД протоієрея Тараса Мельника, капеланів 30-ї бригади Сергія Дмитрієва та Олександра Люшенка й капелана УГКЦ освятили пам'ятну дошку на честь князя Костянтина Острозького.

У відкритті меморіальної дошки також взяли участь командир 30-ї бригади полковник Іван Гараз, керманич фонду Острозьких Робертас Габулас, представники державної адміністрації, громадськості та архітектори.

Нагадаємо, 19 вересня відбулася урочиста зустріч військовослужбовців 30-ї ОМБр. “Дуже раді що повернулися із зони ООС. Хочу підкреслити що в цю ротацію, яка тривала 8 місяців, ми не втратили жодного військовослужбовця” - зазначив заступник командира 30-ї ОМБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Євген Паньків.

Для довідки: Костянтин Острозький (бл. 1460—1530) як великий гетьман Великого князівства Литовського в союзі з надвірним гетьманом Королівства Польського Янушем Сверчевським 8 вересня 1514 року здобули одну з найбільших перемог часів Великого Князівства Литовського, розгромивши московські війська воєводи Івана Челядніна в битві під Оршею.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО