П'ятнадцята ротація

30 вересня відбулась п’ятнадцята ротація військових священиків. Військові священики почали прибувати до Києва ще 29 вересня, для заповнення необхідної документації та підбору військової амуніції. Після отримання документації, п’ятнадцята черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.
Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України та Національною гвардією. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО. Із Києва відправилося 11 священнослужителів. Вже на місцях перебуває 18 (12 з яких є постійними) і продовжують нести хрест пастирського служіння в умовах бойових дій. Протягом вересня місяця у районах проведення АТО загалом буде 29 військових священиків УПЦ КП.
Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу, НГУ і ДПСУ для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 1 жовтня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, куртку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. На пероні священики по традиції заспівали Гімн України.

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .