ОФІЦІЙНО

Повідомлення Прес-центру Синодального управління військового духовенства

На адресу Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України (ПЦУ) надійшов лист №32-03/19 від народного депутата України Гаврилюка Михайла Віталійовича щодо діяльності громадянина Рибчича Віталія Євстахійович.

Згідно тексту листа, громадянин Рибчич Віталій Євстахійович інформує необмежене коло осіб в Верховній Раді України, що він є капеланом Української Православної Церкви (ПЦУ) та з благословення Святійшого Патріарха Філарета здійснює душпастирську опіку військовослужбовців Луганського прикордонного загону (біля с. Білолуцьк). 

Разом з цим Рибчич Віталій Євстахійович під приводом начебто будівництва каплички звертається до народних депутатів України з проханнями про надання фінансової допомоги для такого будівництва.

Враховуючи вищезазначене вважаємо за необхідне проінформувати про те, що священнослужитель Рибчич Віталій Євстахійович не є військовим священиком (капеланом) та ніколи не перебував і не перебуває у штаті Синодального управління військового духовенства Української Православної Церкви (ПЦУ). 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".