ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Синодальне Управління військового духовенства є Синодальною (структурним підрозділом) установою Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі УПЦ Київського Патріархату) і представляє УПЦ Київського Патріархату в її відносинах з керівництвом військових частин та іншими структурами Збройних Сил України, інших військових формувань та центральними органами виконавчої влади України.

Синодальне Управління військового духовенства, НІКОЛИ не співпрацювало із Асоціацією професійних капеланів України. Асоціація професійних капеланів України НІКОЛИ не отримувала особистих благословень від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України. УПЦ Київського Патріархату нічого не відомо про діяльність даної організації, за винятком тієї, яка розміщена на їхньому офіційному веб-ресурсі та спекуляції за посиланням http://sel.pp.ua/?page_id=145: «Батальйон отримав особисті благословення Святійшого Патріарха Філарета – Голови Київського Патріархату й усієї України … на служіння в усіх підрозділах ЗСУ та Національної Гвардії».

Асоціація намагається присвоїти і спекулювати Благословенням Святійшого Патріарха Філарета, яке було дане «Першому українському батальйону військових капеланів» (протестантська організація) на служіння Україні та українському народу, а не для легалізації їхньої діяльності в ЗСУ чи інших силових структурах. Таке Благословення Святійший Патріарх Філарет дає кожному хто захищає Україну від ворога, незалежно від конфесійної приналежності чи релігійного віросповідання.

Дана діяльність розцінюється Нами як лже-піар, для використання імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

 

 

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»