ОФІЦЕРСЬКИЙ ВИПУСКНИЙ

Перший заступник голови СУВД капелан Тарас Мельник привітав лейтенантів-випускників

 

Сьогодні стройовий плац переповнений, а у повітрі витає піднесений дух. Понад півтори сотні випускників урочисто крокували маршем, підкидали монети і вигукували “Слава Україні”. Закінчилось їхнє навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут і вони отримали свої перші офіцерські звання лейтенантів та дипломи. Кожен із них реалізував свою мрію - став офіцером і тепер вони будуть захищати Україну від окупантів. Це вже 167 випуск офіцерів.

Ці молоді хлопці та дівчата є особливими, бо почали навчання у військовому виші тоді, коли в Україні розпочалась війна проти російського агресора. Вони усвідомлюють важливість своєї місії у Збройних силах України у такий нелегкий час. 

Підтягнуті, із гарним стройовим вишколом у новеньких парадних офіцерських одностроях усіх родів військ Збройних сил України на плацу вишикувались магістри. На їхніх шевронах зображений Архистратиг Михаїл з вогняним мечем і прямокутним щитом із зображенням лева.  Це символ соборності України, поділеної між двома імперіями. Михаїл символізував Наддніпрянську Україну, а лев – Галичину. Кожен лейтенант гідний носити цей шеврон, адже захищатиме соборність України в 2019 році як і 101 рік тому її захищали  Січові Стрільці УНР.

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко привітав молодих лейтенантів. Він наголосив, що кожний випускник має бути гідним героїв, які віддали своє життя за Батьківщину проти російського агресора та на практиці реалізовувати отримані знання й навички в управлінні військовими колективами.

Зі святом випускників привітав Перший заступник Голови СУВД Православної Церкви України протоієрей Тарас Мельник. Він подякував випускникам-лейтенантам за те, що вони не побоялися стати офіцерами під час війни і благословив їх на подальше плідне служіння українському народу.

- Ви є надія нашої Батьківщини, тому що сьогодні вся країна покладає на вас велику надію в те, що завтра прийде перемога, прийде мир. Сьогодні в цей знаменний день хочеться від всієї країни подякувати вашим батькам, за те, що вони виховали гідних синів і дочок своєї країни. То ж сьогодні вітаючи, я хочу побажати вам в міцного здоров’я. Побажати вам Божого благословення, Соломонової мудрості і Давидової сили. І нехай дійсно через окроплення святої води на вас усіх зійде благодать Святого Духа, яка в першу чергу офіцерів-випускників поведе по життєвому шляху, щоб ви ніколи не спотикалися. Щоб ви завжди гордо твердо стояли на своїх ногах і захищали нас, — сказав капелан Тарас Мельник.

Загалом 165 офіцерів-зв'язківців, серед яких десять отримали  диплом з відзнакою, а один із золотою медаллю. “Цей випуск має свій бойовий прапор, почесний стяг, на якому написано “Батьківщина і честь”. Це основний девіз нашого випускника. Я думаю що вони готові до виконання своїх обов’язків на офіцерських посадах”, - запевнив Заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації