Свято військових

Офіцери запасу склали присягу на вірність народу України

 

18 серпня 2018 року Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату прот. Тарас Мельник прийняв участь в урочистих заходах, які відбулись в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського з нагоди складання присяги на вірність Українському народу випускниками факультету підготовки офіцерів запасу.

Навчання за програмою військової підготовки в університеті протягом двох років проходили 789 майбутніх офіцерів запасу, котрі представляють близько 50 закладів вищої освіти з усіх регіонів України.

В рамках святкування урочистостей отець Тарас звернувся до випускників з пастирським словом, побажавши Божої помочі в усіх благих справах.

Після урочистої частини випускники факультету продемонстрували високий рівень виправки та виконання стройових прийомів зі зброєю. Відбулись показові виступи тактичних підрозділів механізованих військ, артилерії та інших родів військ, та ще багато видовищних елементів.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»