Очистили серця

Луцькі гвардійці приступили до Сповіді та Причастя

 

За давньою християнською традицією військовослужбовці частини 1141 Національної гвардії України у ці дні Великого посту приступили до таїнство Сповіді та Причастя.

Головний військовий капелан Волинської єпархії протоієрей Михайло Бучак привітав гвардійців із прийняттям святих Христових Таїн та наголосив, що сьогоднішня щира молитва й каяття означають, що Господь пробачив усе, що обтяжувало душі. Побажав залишатися у цьому стані очищення та поглиблювати духовну працю.

Євхаристія або Причастя - головне таїнство Православної Церкви, за допомогою якого християни поєднуються із Господом Ісусом Христом через причастя Його Тіла і Крові під виглядом хліба і вина. Це заповідав робити Сам Ісус. Перші християни, за свідченням Нового Завіту, з самого початку збиралися щонеділі для “преломлення хліба” – так в давнину називали Причастя.

За тлумаченням святителя Іоанна Златоуста, Тіло Христове, яке ми приймаємо у святому Причасті, є тим самим тілом Ісуса Христа, що страждало на хресті, воскресло та було вознесено на Небо, а Кров Христова — тією ж самою, що була пролита заради спасіння світу.

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Волинської єпархії

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»