Обмінялися досвідом

На Яворівщині відбулись збори військових капеланів

 

3 серпня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбулися збори військових священиків (капеланів) Яворівського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату. Метою зібрання було перейняти іноземний досвід капеланів з Канади та США. 

Цього дня канадський капелан пастор, капітан Ін Себ Вон провів лекцію на тему: «Вартовий». Під цим одним простим словом міститься глибокий сенс – капелан у війську повинен ретельно спостерігати – вартувати, - щоб запобігти суїциду серед військовослужбовців.

Лекція мала багато практичних частин. Капелани разом обговорювали конкретні випадки, ділились власним досвідом і вчились один в одного.

Привітати учасників зборів завітав командир Об’єднаної оперативно-тактичної групи "Україна" підполковник Фрейзер Олд. Розповівши коротко про те, як запобігають суїциду серед канадських військовослужбовців, командир підкреслив, що найбільше в цій справі вони покладаються на капеланів, а вже потім на психологів, медиків та поліцію.

Українським капеланам зараз надзвичайно важливо переймати досвід від іноземних друзів. І для цього вже не треба їхати до Америки чи Канади, адже одні з кращих представників капеланства цих країн, регулярно міняючись, постійно перебувають на Яворівському полігоні в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Прес-центр СУВД

За матеріалами drogobych-orthodox.info

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"