ОБМІН ДОСВІДОМ

Капелани Православної церкви України продовжують переймати досвід у канадських колег

 

Уже третій день українські капелани перебувають в Канаді де обмінюються досвідом у капеланів з різних куточків світу, зокрема у канадських.

Сьогодні відбулося заняття з Головним капеланом психічного здоров'я молодшим капралом Моріном (Principal Chaplain Mental Healht. L/c-l MORIN).
Питання психологічного здоров'я військовослужбовців надзвичайно важливе кажуть наші військові священики. На занятті було обговорені ролі та дії військового капелана для підтримання психологічного здоров'я особового складу. 

Вчора наші капелани ділилися досвідом вже з канадськими колегами. Так капелани Святослав Юрків та Ростислав Височан розповіли про принципи та порядок забезпечення душпастирської опіки військовослужбовців в Збройних Силах України.

Також вчора заняття щодо багатоконфесійності у справі військового капеланства провів перший імам капеланської служби Канади лейтенант Деміар ( l-t DEMIRAY) разом з Головним інструктором школи лейтенантом Ганном (l-t GUNN) . "Питання дуже важливе та цікаве. В школі для його вивчення капеланам надається два навчальних тижня", - повідомляє на своїй сторінці у Fb Відділ взаємодії з військовими капеланами Центру МПЗ ЗС України.

Військовий капелан майор Бейтман ( major BATEMAN) провів заняття на тему "Ролі-обов'язки-відповідальність капеланів" (Roles-Duties-Responsibility of a Chaplains).  

Варто зазначити, що разом з капеланами у Канаду також відправились тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України підполковник Олексій Терещук та начальник служби з питань військового духовенства (капеланської служби) Головного управління Нацгвардії України Олександр Іздебський які тісно співпрацюють із СУВД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.