НОВИЙ ВОЇН ХРИСТОВИЙ

Капелан Діонісій Васильєв охрестив гвардійця

 

Служба у Національній гвардії Дмитру Сімейку принесла не лише складні випробовування, військову науку та бойове братство, а й роздуми над змістом буття. Він відчув потребу в духовному розвитку, тому звернувся за допомогою до військового капелана Слов’янського полку отця Діонісія, який і здійснив таїнство Хрещення гвардійця просто у відкритій водоймі, що межує з військовою частиною.

«Я спілкувався з нашим полковим капеланом отцем Діонісієм саме на тему Хрещення. Він має великий досвід священника. Більше, ніж десять років служить. Спочатку охрещених лічив до цифри 600 чоловік, потім збився з ліку. Отець Діонісій приємна, спокійна людина, яка ніколи не залишить тебе в біді. Він молиться за всіх нас і допомагає нам зміцнити свій дух та віру. Я дуже вдячний йому за цю службу, яку я буду пам'ятати все життя», – ділиться гвардієць-строковець Дмитро Сімейко.

Чому цей акт віри настільки важливий для молодого солдата? Він шукає опори та сенсу у своєму житті, і саме завдяки вірі, їх знаходить.

«Я пам'ятаю багато христин, деякі запам'яталися особливо, інші були менш примітні, але найбільшу насолоду і духовну радість я отримую, коли доводиться хрестити військових побратимів! Це якось по особливому! Після довгої розмови перед таїнством, ми прийняли рішення звершити його у відкритій водоймі, в озері, що знаходиться неподалік частини. Як в часи перших християн, часи коли Іван Хреститель охрещував людей в річці Йордан, коли Свята Русь приймала хрещення за часів рівноапостольного князя Володимира. Гарна погода і щира молитва сприяла особливому відчуттю благодаті, котра відбулася під час цієї церемонії. Вірю і знаю, що в той момент зійшов Дух Святий, бо ми обидва Його відчували» – розповідає військовий капелан Слов’янського полку ігумен Діонісій.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»