НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗСУ

Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав військових новобранців

 

13 січня військова частина А1937 обслуговування та забезпечення командування Сухопутний військ ЗСУ приймала новобранців. На плацу відбулося проведення урочистого мітингу з нагоди початку нового навчального року в Збройних силах України. Від сьогодні 49 військовослужбовців проходитимуть вишкіл військової науки.

Новобранців привітав командир частини підполковник Віктор Гончарук та представник командування Сухопутних військ ЗСУ начальник тилу – заступник начальника логістики КСВ ЗСУ полковник Генадій Біжан.

З особливим настановчим словом до військових звернувся перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник. Капелан привітав мужніх юнаків з Різдвом Христовим, побажавши наснаги у навчанні. Благословляючи святою водою військових, о. Тарас окропив також і військову техніку, з якою вони будуть працювати.

У дар частині прот. Тарас Мельник підніс ікону Пресвятої Богородиці - Покрови воїнської. Це та сама ікона, яку було написано на прохання українських військовослужбовців, та створено понад 20 тисяч копій стараннями литовського мецената Робертаса Габуласа, голови фонду "Корона князів Острозьких".

Нагадаємо, учора, 12 січня, понад 20 тисяч ікон Покрови Пресвятої Богородиці було освячено у Золотоверхій обителі Києва. Це особливі ікони, створені спеціально для молитовних потреб українських військовослужбовців. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"