НОВИЙ ХРАМ

Тернопільський архієпископ Нестор освятив домовий храм у військовій частині

 

Чин освячення архієпископ Нестор здійснив 1 березня у військовій частині А 3200 що знаходиться в місті Бережани Тернопільської області.Також архієрей освятив антимінси для храмів, які перейшли з Московського патріархату до Православної Церкви України.

Архієпископу співслужили настоятель храму на честь Юрія Переможця військовий священик прот. Олег Дрюченко, Бережанський благочинний прот. Іван Сіверський, прот. Михайло Бісовський, прот. Андрій Коваль, свящ. Volodymyr Zubilevych.

На богослужінні у храмі разом з духовенством молилися командир військової частини полковник Руслан Ярошенко, військовослужбовці.

Звертаючись до присутніх зі словами повчання, владика Нестор наголосив на тому, що нині Церква і армія, кожна своїй сфері, ведуть боротьбу проти ворогів України, дбають про те, щоб у державі запанував мир. Архіпастир привітав військовослужбовців з освяченням храму.

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відзначив нагородами тих, хто найбільше долучився до становлення святині. Ювілейними медалями “1030 років хрещення Руси-України” він нагородив командира частини полковника Руслана Ярошенка і настоятеля храму капелана Олега Дрюченка. Благословенні грамоти з рук архіпастиря отримали Богдан Процик, Михайло Вітковський, Олег Гайдук, Василь Гайдук і Оксана Зімайло.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»