Новий гарнізонний храм

У Хмельницьку освятили гарнізонний храм та відсвяткували річницю військової частини

 

У Хмельницьку 9 листопада, в день пам’яті святого мученика Нестора Солунського, на території 19-ї окремої ракетної бригади ЗСУ А4239, відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці заснування військової частини та освячення храму.

Участь в заходах взяв митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота) разом з капеланами.

Свято розпочалося урочистим маршем військових. Представники влади нагородили високими відзнаками окремих військовослужбовців.

Митрополит Антоній привітав присутніх зі святом і вручив церковні відзнаки: архієрейські грамоти – голові облдержадміністрації, міському голові, а також офіцерам та капелану військової частини. Командир бригади полковник Федір Ярушевич удостоївся нагороди орденом  святого великомученика Георгія Переможця.

Після офіційної частини відбулося освячення новозбудованого храму та Божественна літургія, яку очолив митрополит Антоній у співслужінні капелана Національної гвардії України Володимира Марущака, протоієрея Ярослава Рібого, Голови відділу військового духовенства Хмельницької єпархії капелана Димитрія Махоти, а також настоятеля нового храму архімандрита Даниїла (Тарнавського), який є капеланом ракетної бригади ЗСУ А4239.

Митрополит Антоній привітав присутніх з появою в місті ще одного осередку духовності. Від сьогодні брати участь в богослужіннях у новоосвяченому храмі зможуть не тільки військовослужбовці, адже доступ до храму відтепер буде для всіх мешканців мікрорайону Ракове. Храм Святого мученика Нестора Солунського отримає статус гарнізонного.

Святкування закінчились урочистою хресною ходою довкола храму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva-km.info

 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.