НОВЕ ЖИТТЯ

У столиці голова СУВД зустрівся із борцями зі шкідливими звичками

 

Сьогодні у столиці відбулась зустріч голови СУВД митрополита Іоана та громадських діячів, що пропагують серед українців здоровий спосіб життя та навчають як позбавитись шкідливих звичок.

Юрій Григорович Оробець - координатор громадського об’єднання «Рух «Твереза Україна» відзначив важливий вклад митрополита Іоана у популяризації тверезості. У свою чергу митрополит сказав, що «Біблія вчить про тверезість».

Також Голова СУВД ознайомив гостей із «Холодноярською прощею» і запропонував їм у майбутньому виступити із лекціями на цьому заході. Гості подарували митрополиту Іоану цікаві книги.

Сторони домовились про подальші зустрічі та координацію для створення проекту «Нове життя». Він передбачатиме створення реабілітаційних центрів, які самі себе зможуть окупити коштом домашнього господарства та сучасних технологій. Митрополит Іоан назвав таку ініціативу «альтернативою монастирю де можна у більш відкритих умовах реалізовувати себе». «Є багато ідей, але треба виробити план розвитку цієї ідеї» - зазначили борці за здоровий спосіб життя.

Нагадаємо координатор громадського об’єднання «Рух «Твереза Україна» Юрій Оробець з благословення Голови Синодального управління військового духовенства ПЦУ митрополита Іоана за підтримки капеланів продовжує знайомити військовослужбовців з інформацією щодо шкідливості поглинання алкоголю і тютюну та інших інтоксикантів, в рамках проекту "Тверезе Військо" по всій Україні.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу