НОВА КАПЛИЧКА

На Львівщині у 1-й радіотехнічній бригаді освятили каплицю на честь святого великомученика Димитрія Солунського

 

8 листопада голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан та митрополит Львівський і Сокальський Димитрій освятили каплицю на території військової частини 1-ї радіотехнічної бригади що у селі Липники Львівської області. Каплиця присвячена великомученику Димитрію Солунському, який також зветься Переможцем. Святий Димитрій був воїном і неодноразово рятував від нашестя чужинців чудесним чином.

На освяченні храму був присутній командир ПВК захід генерал Олексій Марченко, командир 1 радіотехнічної бригади полковник Юрій Васюта, представники академії сухопутних військ, військові капелани Львівсько-Сокальської єпархії: Олег Грициняк, Мар‘ян Сеник, Роман Великий, Андрій Дуда, Василь Горгута, Олексій Саків.

- На місці де зараз освятили храм раніше було місце для куріння, але тепер тут лунатиме молитва за наших захисників, - розповідає капелан Мар’ян Сеник який духовно піклується про військових цієї частини.

Після освячення духовенство нагородило благодійників та волонтерів, військове керівництво, які спричинилися до побудови каплиці.

Також голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан разом із митрополитом Димитрієм та капеланами помолився за полеглих воїнів, героїв, що на полі бою життя своє поклали. Всі присутні молитовно вшанували подвиг героїв та поклали до стели із їхніми портретами лампадки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»