НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ

Капелани, духовенство та українці помолилися за Героїв Небесної сотні, воїнів УНР, АТО та ООС.

 

Вчора на Алеї Слави в Харкові, де спочивають військовослужбовці ООС/АТО, духовенство і капелани Православної Церкви України Харківської єпархій підесли заупокійні молитви за полеглих в українсько-російській війні. Заупокійне богослужіння очолили архієпископ Афанасій (Шкурупій) і єпископ Митрофан (Бутинський).

 

 

 

У Боярці, що на Київщині, капелан Максим Кравчук разом з учасниками Благодійного фонду "Героїка" помолилися за вояків Армії УНР.

Учасники благодійного фонду прибрали на могилах старшин і козаків Армії УНР, привезли і посадили на могилах героїв живі квіти та поміняли прапор на щоглі біля могил українських воїнів. Після молитви боярчани запалили біля кожної могили лампадки.

 

 

 

 

 

7 травня на міському цвинтарі військовослужбовці Кам‘янець-Подільського військового гарнізону спільно з громадою міста, капеланом Олександром Цісарем, а також з сім’ями полеглих Героїв, помолилися за Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих військовослужбовців за Волю України.

 

 

У Великодні поминальні дні прикордонники Подільського прикордонного загону разом із капеланом Михайлом Базильком вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців. Сьогодні в день Пам'яті і примирення вони відвідали могилу загиблого прикордонника Віктора Чалапка.  

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .