"Нести тягар один одного"

У Луцьку відкрили центр допомоги учасникам АТО, де з військовими й добровольцями працюватимуть психологи та реабілітолог

 

Новий заклад освятили 25 жовтня військові священики Волинської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

«Святий апостол Павло казав: «носіть тяготи один одного». І дуже прекрасно те, що у нас є такі прекрасні жінки, які взяли на себе таку діяльність – понести тяготи наших бійців, допомагати їм. Нехай допоможе вам у цьому Господь», – сказав голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак.

Центр допомоги учасникам АТО відкрили у 2015 році. Однак, три роки він працював без бюджетного фінансування. Його керівник, учасник АТО Юрій Дмитрук доставляв з Європи сотні тонн гуманітарної допомоги учасникам війни на сході.

Тепер приміщення відремонтували, взяли на роботу двох психологів та реабілітолога. Також сформували групу швидкого реагування з 21 учасника АТО. Щодня троє з них чергуватимуть і будуть готові прийти на допомогу побратиму, який, наприклад, хоче скоїти самогубство.

Окрім психологів, у центрі працюватиме реабілітолог. Його допомогу зможуть отримати усі бійці, які мають травми та поранення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Першого Каналу Соціальних Новин та  «Волинської правди»

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу