НЕХАЙ З БОГОМ СПОЧИВАЮТЬ

Капелани помолились за полеглих воїнів 74 ОРБ окремого розвідувального батальйону

 

27 вересня Дніпровщина урочисто вітала воїнів 74-го окремого розвідувального батальйону, які повернулися до пункту постійної дислокації після успішного виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Капелани Православної Церкви України звершили молебен та молитовно вшанували полеглих розвідників біля пам’ятного знаку на території частини. “Цей славетний підрозділ знаю з пекельного літа 2014. З багатьма героями, знайомий особисто і дякую Богу за це благословення. Багатьох з цих героїв Господь благословив мені проводжати в останній шлях цієї землі...Господи, упокой воїнів!”, - сказав капелан Дмитро Поворотний.

Цього ж дня розвідники провели День відкритих дверей, запросивши до свого розташування чисельних гостей – рідних і друзів, волонтерів, капеланів, ветеранів батальйону, представників громадськості і мешканців місцевої громади. А особливими гостями стали юні вихованці громадської організації «Січеславське козацтво запорозьке».

Згодом на загальному шикуванні батальйону та юнацьких козацьких роїв відбулась урочиста церемонія посвяти молоді у джури. Також військовослужбовці показали свою техніку та спорядження, і звичайно, пригостили традиційним армійським польовим частуванням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації