Навчання військових священиків

Сьогодні у місті Золочів розпочалися навчально-методичні збори з військовими священиками (капеланами) та офіцерами з питань військового духовенства Національної гвардії України.

Збори розпочались з молитви в каплиці Золочівського замку, після завершення якої відбулась офіційна церемонія відкриття.

На церемонії відкриття зборів були присутні:  Заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар, міський голова Золочева Ігор Гриньків, Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко), єпископ УГКЦ Михаїл (Колтун), Головний військовий священик Національної гвардії України прот. Іван Михайлишин, військові священики УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та УГКЦ.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) привітав Національну гвардію України з тим, що вона перша з силових відомств започаткувала навчання військових священиків (капеланів) та передав слова Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України: «Розвиток Національної гвардії відбувається в складний час викликів та змін, ворог побачив, що зброєю не скорити Україну, а тому направляє свої сили на дестабілізацію ситуації з середини країни. Служіння Національної гвардії, хоча і відбувається на мирній території України, проте кожен вихід на службу для військовослужбовця НГУ  є  бойовим завдання з недопущення дестабілізації».

Разом з цим митрополит Іоан (Яременко) закликав військових священиків бути достойним прикладом моралі для воїнів та повсякчасно молити Господа, щоб отримувати від Нього необхідні дари для свого служіння воїнам України. Владика Іоан закликав військових священиків підвищувати рівень своєї фізичної витримки, а також вступати в ряди Товариства Тверезості, яке він очолює.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»