Намоленими місцями

Військові жінки екскурсували Західною Україною

 

1 травня жіночий склад військовослужбовців 184-го Навчального центру разом з капеланом о Святославм Юрківим подорожували древніми місцями Західної України.  Екскурсанти здійснили поїздку до міста Жовква та Крехівського монастиря.

Священик Святослав пише про це на своїй сторінці в fb:

"Місто Жовква надзвичайно цікаве своєю давньою історією та архітектурними пам’ятками. Екскурсанти побували у Жовківському замку (ХVI ст.), костелі святого Лаврентія (поч. ХVIІ ст.), де мали змогу спуститись у крипту з похованнями, у Василіанському (XVII-XX ст.) та Домініканському (XVII-XVIII ст.) монастирях, а також у дерев’яній церкві Святої Трійці (1720 р.), яка включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Наступним місцем зупинки був Крехівський монастир, заснований у 1612 р. православними ченцями. На подвір’ї обителі військовослужбовців зустрів насельник монастиря та розповів про історію цього місця. З дозволу священноначалля, капелан провів молебень до Богородиці перед Крехівською чудотворною іконою Божої Матері, яка знаходиться в головному храмі монастиря. Під час богослужіння молились за присутніх військовослужбовців, їхніх рідних і близьких, за тих, хто на сході захищає Україну від ворога, а також за мир на нашій землі. Не зважаючи на втому, пройшли також до святого джерела та побували у печерах, де проживали перші монахи.

Насичений день закінчився відпочинком на природі, де всі мали змогу поспілкуватись на різні теми і поділитись враженнями від побаченого".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .