Добросусідські стосунки

Голова СУВД зустрівся з Послом Латвійської Республіки

 

17 жовтня у приміщенні Посольства Латвійської Республіки відбулася зустріч Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) з Послом Латвії Юрісом Пойкансом. 

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці у сфері морально-психологічного забезпечення віськовослужбовців.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) розповів Послу Латвії про активну роль УПЦ Київського Патріархату у становленні інституту військового духовенства в Україні. Митрополит Іоан наголосив, що дружня допомога та добросусідське партнерство, яке Латвійська Республіка демонструє по відношенню до України, є неоціненним. "У складний період військового протистояння російському агресору Українська держава високо цінує руку допомоги латвійських друзів", - сказав митрополит Іоан.

Ю. Пойканс позитивно оцінив роль Церкви у справі залучення духовенства до силових структур України і наголосив, що військові особливо потребують психологічної допомоги у період бойових дій. Посол запевнив, що його країна й надалі готова надавати різносторонню допомогу Україні, включаючи реабілітацію військовослужбовців та дітей з прифронтових територій. 

На зустрічі з Посолом Латвійської Республіки також був присутній начальник відділу Управління по роботі з особовим складом Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський, головний військовий священик НГУ прот. Іван Михайлишин та капелан військової частини 3066 протоієрей Микола Візер, який привів із собою школярів з прифронотової території, які зараз перебувають у столиці на реабілітації. Діти поспілкувалися з Послом та проглянули історичний фільм про Латвію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»