Нагородження від Патріарха

9 вересня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Синодальній залі Київської Патріархії провів зустріч народним депутатом 8-го скликання, членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Кононенком Ігорем Віталійовичем. На зустрічі також був присутній Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник. 
В ході зустрічі було обговорено перспективи розвитку інституту військового духовенства у Збройних Силах та інших силових структурах. Також відмітили необхідність співпраці у створенні законодавчої бази для функціонування інституту військового духовенства на державному рівні.


Святійший Патріарх Філарет привітав Ігора Віталійовича із Днем Народження, який він святкував 21 серпня, а також за вагомий внесок у справі відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Святійший Патріарх нагородив Кононенка Ігора Віталійовича Орденом святого Миколая Чудотворця.

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»