Нагородили бійців 30омбр

За поданням Спілки ветеранів АТО Деснянського району 8 листопада у Михайлівському соборі урочисто нагородили ветеранів АТО, загиблих військових, які боронили незалежність України на Сході у складі легендарної 30омбр.

Відзнаки отримали військові першої хвилі, які потрапили у зону військового конфлікту, в одну з найважчих його, перших етапів. Тоді, коли наша армія почала після років руйнування тільки будуватися.

Медалями «За жертовність і любов до України» з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були нагородженні Захисники України, бійці 30 омбр:

1 батальйону 2 роти:

  1. Роман Маринов (сержант, поранений, інвалідність; танкист, танковий батальйон);
  2. Юрій Писарчук (сержант, поранений);
  3. Юрій Глущенко (солдат, інвалідність);
  4. Андрій Ганічев (солдат, інвалідність) ;
  5. Євген Оскирко (солдат);
  6. Дмитро Ємельянчиков (солдат);
  7. Георгій Шпильовий (солдат);
  8. Євген Слизинок (солдат);

2  oкремого мотопіхотного батальйону

  1. Роман Башняк (капітан) посмертно.

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату і українського народу бійцям висловив вдячність та нагородив медалями Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

Слова подяки, а також підтримки і постійної готовності допомагати ветеранам, військовим, родинам висловив капелан 30 омбр,  Заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП протоієрей Сергій Дмитрієв.  

Свою гордість та повагу до військових, вдячність їх родинам висловив Герой України, капітан ЗСУ, командир механізованої роти механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Володимир Гринюк, який прийшов на захід, щоб побачитися зі своїми побратимами та друзями, підтримати їх, подякувати.

День закінчився у теплій, родинній, невимушеній атмосфері за столом у Леоніда Остальцева в Pizza Veterano, де вже збиратися разом для ветеранів АТО стало доброю традицією.

Ми ще раз вітаємо наших бійців з нагородами і дякуємо за те, що боронили і боронять нашу Україну, незважаючи ні на що.

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.