НАГОРОДА ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ

Головний капелан митрополит Іоан (Яременко) нагородив військовослужбовців 72-ї ОМБр

 

13 лютого у місті Біла Церква Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) нагородив бійців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців медаллю “За жертовність і любов до України”. Нагородження відбулося в каплиці святого Юрія на території військової частини. Митрополит Іоан разом з капеланами Іваном, Димитрієм та священиком Сергієм помолився за бійців 72-ї ОМБр. Також було присутнє командування роти, волонтери й благодійники.

Після нагородження митрополит Іоан подякував військовослужбовцям за оборону України й забезпечення мирного неба й благословив бійців окропивши їх святою водою. Вони у свою чергу подякували за увагу, шану і допомогу яку їм надали. “Церква як любляча мати не може стояти осторонь й уболіває за своїх духовних діточок” - розповів капелан Димитрій Присяжний.

Військовослужбовці повернулися зі Світлодарської дуги й зараз відпочивають. Наприкінці лютого знову вирушають на самісіньку передову. Багато з них вже не перший рік воюють з російським агресором тому достойні отримати нагороди за любов і жертовність до України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.