НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ДОПОМОГИ

На Закарпатті обговорили питання реабілітації військових

 

20 березня, у Чопській міській раді відбувся круглий стіл на тему “Нагальні питання здійснення медико-соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та їх родин”.

У обговоренні взяли участь представники міської ради та обласної державної адміністрації, поліції, громадських організацій, військовослужбовці та капелан Димитрій Присяжний. Військовий священик благословив присутніх і поділився досвідом духовної підтримки військовослужбовців.

Символічно, що розпочав захід міський голова Валерій Самардак, котрий нещодавно з капеланом Димитрієм відвідав бійців на передовій біля шахти Бутівка де відбувалося нагородження військовослужбовців.

Також перед присутніми виступив екс-заступник Міністра оборони України, голова ГО УБД та ВСС “БОРИСЬ!!!” Петро Мехед, котрий зауважив що такі круглі столи щодо реабілітації учасників бойових дій та їх родин будуть проводитися по всій Україні, а розпочнуться з Закарпаття й Чопа безпосередньо.

Про основні проблеми, з якими стикаються члени громадських організацій “Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області” та Асоціації людей з порушенням опорно-рухового апарату, розказали керівники ГО Вячеслав Харченко та Лизанець Олександр.

Своїм досвідом щодо підтримки та допомоги учасникам АТО в адаптації та реабілітації після повернення до звичного життя поділилися заступник голови ГО УБД та ВСС “БОРИСЬ!!!” Оксана Мазур і голова її Львівського осередку Олег Застріжний. Разом із тим про проблеми, з якими довелося зіткнутися, розповіла сестра загиблого воїна Оксана Біровчак.

 

 

 

Прес-центр СУВД

фото: chop-rada.gov.ua 

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»