На Вінниччині вшанували героя

В селі Гарячівка рідні та близькі молитовно вшанували воїна АТО

 

31 жовтня в четверту річницю загибелі молодшого сержанта Колівошка Олександра військовий священик Михайло Бабій разом з особовим складом військової частини 3008 НГУ вшанували загиблого побратима.

Помічник гранатометника Олександр Колівошко загинув 31 жовтня 2014 року внаслідок прямого влучення міни в бліндаж під час мінометного обстрілу 29-го блокпоста на трасі «Бахмутка» неподалік від смт Донецький Луганської області.

Олександру був всього 21 рік, але він виявив справжній патріотизм і мужність, які посмертно відзначено державними та громадськими нагородами і щирою шаною вдячних земляків.

Капелан Михайло Бабій звершив заупокійну літію на могилі загиблого військовослужбовця та помолився разом з рідними та близькими за упокій його душі в оселях праведників.

Командир батальйону майор Анатолій Боженко, який воював пліч-о-пліч з загиблим сказав: «Олександр Колівошко – один із тих, хто є справжнім прикладом патріотизму, любові, відваги і готовності до самопожертви. Ми повинні жити та діяти так, щоб за своїми справами бути достойними тієї великої жертви, яку вони принесли, заради нас, захищаючи від ворога рідну землю! Вічна пам'ять і вічна слава героям!».

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату