НА НУЛІ

«Він вже як рідний», - війскові про капелана на передовій

 

Військовослужбовці 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади вкотре зустрілися з капеланом Олександром Даманським, який прибув на передову підтримати побратимів словом та молитвою. Про це нас своїй сторінці у Fb написали самі військові:

«Знов зустріч з капеланом Олександром, і знов на передовій. Не дивлячись на страшну багнюку, на загрозу кулі, Отець Олександр вирушив до наших хлопців самісінько «на нуль».

В довгій, чорній рясі, з величезним розп’яттям та іншими атрибутами священика, не забувши при цьому каску та бронежилет, Олександр Володимирович відвідав кожен бліндаж одного з підрозділів своєї героїчної бригади.

І в кожній «оселі» капелана радо зустрічали. Відразу відчувається багатоденна дружба, тісна співпраця та справжнє братерство. Отець Олександр помолився разом з військовослужбовцями, благословивши їх, окропивши свяченою водою кожен куточок тимчасової домівки хлопців. 

- Ми постійно радіємо приїзду Отця Олександра, за час знайомства з ним, він вже як рідний,- поділився враженнями Сергій. Він не просто священик, він товариш, помічник, людина, яка постійно підтримує. З ним легко та спокійно, вміє і добре пожартувати, і гарну, корисну пораду дати. Тут на самісінькій лінії зіткнення, кожен його приїзд, як невеличке свято, свято добра та позитивних емоцій. 

Не перший рік військовий священик «лікує» солдатські душі, наповнює їх вірою у світле майбутнє, допомагає вирішити проблеми та підпитує тією, нескінченною силою, що навіть на війні допомагає кожному солдату залишитися собою, з гідністю виконувати свій конституційний обов’язок захищаючи рідну землю від підступного загарбника.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.