КОНФЕРЕНЦІЯ КАПЕЛАНІВ

Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав конференцію військових капеланів УГКЦ

 

Сьогодні перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник відвідав XXIII Всеукраїнську конференцію військових капеланів УГКЦ, яка проходить цими днями у Центральному будинку офіцерів ЗС України.

Отець Тарас привітав учасників конференції, сказавши, що тільки в співпраці усіх конфесій можна побудувати міцний інститут капеланства для кращого служіння українським військовослужбовцям.

- Досвід країн НАТО дозволяє мати інститут військового священства в Нацгвардії на ефективному та високому рівні. З початку формування служби військового духовенства та офіційного введення посад військових священників у військових частинах Національної гвардії, робота священників набуває практичного змісту, створюється система душпастирської опіки під час виконання службових завдань в зоні проведення бойових дій та у військових частинах на всій території України - зазначив присутній на конференції Начальник служби з питань військового духовенства (капеланської служби) Нацгвардії полковник Олександр Іздебський.

У Конференції протягом трьох днів візьмуть участь військові капелани Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.