НА БЛАГО ВІЙСЬКА

Митрополит Іоан зустрівся з головою спілки офіцерів України

 

6 лютого голова СУВД митрополиті Іоан (Яременко) та перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник зустрілися з головою Всеукраїнської громадської організації спілки офіцерів України Олександром Сасько. На зустрічі також були присутні члени спілки офіцерів України Володимир Хоменко та Андрій Черновський.

Митрополит Іоан розповів гостям про структуру Синодального управління військового духовенства, розгалужену по всій території України, та діяльність капеланів, які перебувають на посадах у військових частинах Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, а також на волонтерських засадах. Через законодавчу неврегульованість капеланського служіння з понад шести сотень капеланів Православної Церкви України переважна більшість веде свою місію серед військових як волонтери. І тільки менша їх частина легально опікується українськими військовослужбовцями.

Олександр Сасько поділився планами спілки офіцерів України щодо реалізації різноманітних проектів, до яких є намір долучити капеланів СУВД.

Прот. Тарас Мельник презентував нещодавно започатковану управлінням Всеукраїнську акцію: "Воїни під покровом Богородиці", мета якої – розповсюдити серед українських військовослужбовців копії ікони Покрови Воїнської, а також першу у своєму роді книгу про діяльність капеланів «Капелани. На службі Богу і Україні».

За погодженням сторін буде продовжено співпрацю двох інституцій на благо українського війська.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО