Молоді дипломати

1 грудня 2017 Перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату, настоятель Свято-Миколаївського Храму на Татарці прот. Тарас Мельник прийняв участь в урочистому відкритті IX конференція “Модель ООН: Сканді - 2017” “Співробітництво ООН з міжнародними інституціями заради дотримання Цілей Сталого Розвитку”, що традиційно проходять в Скандинавській гімназії Дарницького району м. Києва.

Це освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

Участь в моделюванні приймають учні 9-11 класів та студенти ВНЗ 1-2 курсів. Такі заходи проходять один раз на рік, тому мотивація учасників є надзвичайно висока Фактично, учасники моделювання це молоді українці, що з юного віку цікавляться питаннями дипломатії, міжнародними відносинами, шляхами та інструментами розвитку міжнародного права.

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату всеціло підтримує молодь в їх благих починаннях. Практичні навички відпрацьовані і отримані під час подібних заходів в майбутньому сформують відмінні кадри та уми, що будуть продовжувати розбудовувати українську державність.

  Як диплломатія, так і Модель ООН не має кордонів, і вже у 2008 році Скандинавська гімназія приєдналася до моделістського руху. Згідно з інформацією, представленою на сайті Представ-ництва Організації Об'єднаних націй, ми входимо до десяти найкращих Моделей ООН в Україні.

            Цілі конференції «Модель ООН: Сканді-2017»:

- розвивати широкий світогляд дітей, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу;

- формувати у делегатів лідерські, політичні, комунікативні та соціальні компетентності;

- підвищити обізнаність молоді щодо питань, які стоять на порядку денному;

- сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних та дипломатичних організацій.

 

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації