МОЛИТВА ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ

У кафедральному соборі Одеси помолилися за звільнення бранців Кремля

 

24 березня Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) у співслужінні єпископа Одеського і Балтського Павла (Юристого) та Голови православної місії зі захисту прав людини та ув'язнених осіб архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща) очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням молилися священики та капелани Одеської єпархії ПЦУ: протоієрей Теодор Оробець, голова регіонального управління військового духовенства "Південь", настоятель війського Свято-Троїцького гарнізонного храму м. Одеси - протоієрей Василь Вирозуб, представник єпархії зі співпраці з пенітенціарними установами та з духовного виховання в місцях позбавлення волі - протоієрей Димитрій Краснобаєв, протоієрей Ярослав Бугринець, протоієрей Андрій Волошин, родини військовополонених моряків та командування Військово-Морських Сил України.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання за визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військово-полонених моряків ВМС України і бранців Кремля. Митрополит Іоан (Яременко) звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.

Після Божественної літургії було звершено молебень за звільнення військово-полонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

Також після молебну Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) зустрівся із родинами військовополонених моряків.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .