МОЛИТВА ЗА ГЕРОЇВ

Голова СУВД разом з Предстоятелем ПЦУ помолився за загиблих українських воїнів

 

Блаженнійший Митрополит Епіфаній 14 травня звершив заупокійну літію біля пам’ятника «Воїнам, які віддали життя за Україну» у Маріуполі. Про це повідомляє офіційний сайт Православної Церкви України.

Разом з Його Блаженством молилися Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, очільник Західної єпархії Української Православної Церкви в Америці архієпископ Памфільський Даниїл, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, вікарій Донецько-Маріупольської єпархії, єпископ Слов’янський Всеволод, ректор Київської Православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк, настоятель храму на честь святого благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала, Тепла Софія) протоієрей Петро Ландвинтович, капелани Православної Церкви України та місцеве духовенство. У молитві також взяли участь представники місцевої влади.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній після завершення літії звернувся до присутніх із Першосвятительським словом. «Ми возносимо свої молитви за тих, які віддали своє життя за кожного із нас, за тих славних героїв-воїнів, які не пошкодували найдорогоціннішого скарбу – це життя».

- Наша Церква завжди молиться і буде молитися за тих, які боронять нашу українську землю, а особливо за тих, які, віримо, успадкували Царство Небесне, бо вони через свій героїчний подвиг проявили любов не тільки до своєї землі й Батьківщини, не тільки до своєї родини, але і до кожного із нас, – сказав Митрополит.

Предстоятель закликав пам’ятати наших героїв та молитися за них. «Ми повинні пам’ятати та ніколи не забути їхнього героїчного подвигу. Згадувати їх постійно у своїх молитвах, бо їм потрібна наша духовна допомога, яку ми можемо передати їм саме через молитву.

Чому ми молимося за тих, які відійшли? Тому що вони існують, адже людина так створена, що душею вона існує вічно і буде існувати. Тому через молитву ми проявляємо до них свою любов», – сказав Предстоятель.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації