МОЛИТВА НА СІЧІ

У День Свята Трійці нацгвардійці помолилися у Покровському храмі на острові Хортиця

 

Сьогодні на п'ятдесятий день після Пасхи Свята Православна Церква відзначає Велике двонадесяте свято Сходження Святого Духа на апостолів, яке в народі ще називають Трійцею або П’ятидесятницею.

В цей святковий день по розпорядженню командира частини капелан частин ієрей Діонісій Кравчук організував гвардійцям частини 3026 Націоанальної Гвардій України відвідини богослужіння у храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці, що на території музейного комплексу “Запорозька Січ”. В цей день на богослужінні військовослужбовці мали змогу помолитись за себе за своїх рідних та близьких, поспілкуватись зі священником на особисті духовні теми.

Після закінчення літургії у храмі, з благословення настоятеля Покровської церкви, відбувся концерт Народного ансамблю “Оксамит”, під час якого усі присутні, включаючи гвардійців, мали змогу насолодитись програмою духовних та народних піснеспівів.

Після концерту нацгвардійці частини 3026 оглянули експозиції, які представлені на території музейного комплексу “Запорозька Січ” та насолодились природою та краєвидами відомого на всю Україну заповідника Хортиця.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».