МОЛИТВА НА ГОВЕРЛІ

За мир та перемогу - з найвищої гори

 

Наш капелан Дмитро Присяжний разом з військовими таки підкорив Говерлу. Про це телефоном повідомив сам отець Дмитро.

- На початку сходження надії було мало, що вдасться здійснити сходження. Вчора вершина була геть неприступною через вкрай невигідні погодні умови. Повідомленням гідрометцентру на 12 лютого справдилися. Люта зима добралася високогір’я. Такий собі карпатський буран нас чекав, - говорить капелан Дмитро Присяжний.

Задля зимового сходження на найвищу гору України Говерлу, висота якої сягає 2 061 м, до закарпатського Рахова напередодні з’їхалися учасники бойових дій з семи областей України. До участі в заході долучилися військовослужбовці ОК «Захід»,  ОК «Північ», ОК «Південь», ОК «Схід», Сухопутних військ Збройних Сил України, видів Військово-морських, повітряних сил, десантно-штурмових військ , сил спеціальних операцій. Завітали також і капелани Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України прот. Дмитро Каран та прот. Дмитро Присяжний.

Військові кажуть, що своє сходження вони присвячують 31-й річниці виводу військ з Афганістану.

Після складного сходження у екстремальних умовах на вершині Говерли капелан Дмитро Присяжний провів молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Козацької Покрови за Україну та її захисників. Молитовно було вшановано пам'ять загиблих в Афганістані та російсько-українській війні на сході України.

 

 

 

Фото: Трибуна

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».