МІСІЯ КАПЕЛАНА

У Львові говорили про роль військового капелана у житті військовослужбовця

 

У 58 Будинку офіцерів Львова говорили про місію капелана. З цього приводу відбувся круглий стіл на тему «Роль військового капелана у житті військовослужбовця». Учасники дискутували на тему особливостей душпастирської роботи у підрозділах армій світу, ролі священників у моральній стійкості військовослужбовців, подоланні ними страху, опіки над солдатами перед, під час і після бою.

Участь в заході взяли курсанти Національної академії сухопутних військ, студенти львівських ВНЗ, представники ЗМІ та волонтери-психологи, що працюють із ветеранами АТО/ООС.

Тонкощами професійної діяльності з учасниками круглого столу поділилися військовий капелан тренувальної місії Збройних сил Канади, відомої як операція «ЮНІФАЄР», отець Іван Нагачевський; військовий капелан «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи — «Україна» підполковник армії США Клей Селмела; військовий капелан 80-ї ОДШБр ДШВ ЗС України, отець Андрій Дуда; військовий капелан, священник Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, отець Тарас Михальчук.

 

 

 

Прес-цент СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»