Марш поколінь

14 жовтня, на стадіоні "Старт" відбулася урочиста церемонія "Марш поколінь захисників України" присвячена Дню Захисника України.
Захід розпочався урочистою промовою ведучого: "Сьогодні, в День Захисника України, День українського козацтва, Свято Покрови Пресвятої Богородиці, зібралися ветерани АТО і Другої світової війни, військовослужбовці, курсанти КПК, кадети, учасники Революції гідності, сім'ї загиблих Героїв,мешканці молодь. Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто в нелегкі для нашої держави часи став на її захист."
В урочисті церемонії взяли участь: Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Олександрович Гаряга, Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник, Голова ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Шевченківського району" Олексій Олександрович Рябов, Військовий комісар Шевченківського р-н військового комісаріату Ігор Володимирович Антоненко, директор КПК ПВФП Петрович Василь Сергійович.
Отець Тарас привітав всі присутніх з Днем Захисника України і Святом Покрови Пресвятої Богородиці та побажав миру, любові, злагоди, перемоги у неоголошеній війні, і щоб ніколи більше не прийшлося нам проводжати на війну рідних і близьких нам військовослужбовців.https://scontent-fra3-

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»