Маленькі гості

7-8 лютого Львівський Будинок офіцерів разом з військовим капеланом отцем Андрієм Дудою приймав у себе в гостях дітей з дитячого будинку «Отчий дім» м. Покровськ Донецької області. 

Протягом цих днів гості відвідали музей Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та скуштували солдатський обід, ознайомилися з видами зброї та техніки, яка знаходиться на території академії. Також дітлахи оглянули архітектуру древнього Львова верхи на «Чудо поїзді». 

Наступного дня перебування у Львові розпочався з відвідування воєнно-історичного музею 58 будинку офіцерів, де представлені різноманітні види зброї та військової форми. 

Гості побували в найстаршому Княжому храмі Львова церкві Св. Миколая. Отець Андрій Дуда ознайомив їх з історією побудови цієї церкви. Разом із дітьми прочитали молитву за Україну, помолилися біля ікони святителя Миколая Чудотворця, святого Феодора Тирона та ікони Богоматері ХVII ст., а на завершення отець окропив освяченою водою на щасливу дорогу додому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Львівського Будинку Офіцерів

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації