ЛЕКЦІЇ ТВЕРЕЗОСТІ

Капелан разом з громадським активістом розповіли військовослужбовцям про переваги тверезості 

 

10 квітня у 201 навчальному центрі, що у Кам'янець-Подільську було проведено заняття «Основи здоров’я українського війська – це тверезий світогляд військовослужбовця» .

Заняття проводили військовий капелан протоієрей Олександр Цісар та заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Твереза Україна» Юрій Оробець.

В ході заняття військовослужбовці ознайомилися з перевагами тверезого способу життя, почули про основні стадії алкогольної залежності, дізнались про методи детоксикації.

Військовий капелан звернувся до присутніх із словами важливості та нагальної актуальності формування у суспільстві й зокрема у ЗСУ тверезого способу життя.

По закінченню заняття командир навчального центру вручив Юрію Оробцю подяку за значний особистий внесок у пропагуванні здорового способу життя.

Нагадаємо, Юрій Оробець з благословення Голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана (Яременка) та за підтримки військових священиків продовжує по всій Україні знайомити військовослужбовців з інформацією щодо шкідливості вживання алкоголю і тютюну.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.