КВАРТИРИ - ЗАХИСНИКАМ

У Вінниці Голова СУВД митрополит Іоан освятив новозбудоване житло для нацгвардійців та їх родин

 

Сьогодні у Вінниці Голова синодального управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) разом із капеланами Михайлом Бабієм та Іоаном Михайлишиним освятив новозбудовані квартири для нацгвардійців та їх сімей.

Загалом 52 нацгвардійці отримали сертифікати на новозбудовані квартири у багатоповерховому будинку. Переважна більшість щасливих власників квартир виконували бойові завдання в зоні ООС та АТО. Відтепер вони разом із сім'ями зможуть жити в одно-, дво- і трикімнатних квартирах. Будівництво 9-типоверхового будинку розпочалось у 2017 році. Загальна площа - 3900 кв. м.

Голова СУВД привітав нацгвардійців та їх сім'ї із новосіллям. Він разом із капеланами прочитав молитву на освячення домівок та окропив військових освяченою водою.

“Наші воїни, що стоять на захисті нашої держави, достойні мати гідне житло” - сказав митрополит Іоан. Також головний капелан за сприяння голови благодійного фонду “Корона князів Острозьких” Робертаса Габуласа вручив нацгвардійцям ікони Покрови Воїнської.

“Достойний рівень соціального захисту для військовослужбовців та їх родин, зокрема і забезпечення житлом, є одним із пріоритетних завдань керівництва держави та Національної гвардії України”, - сказав командувач НГУ генерал-лейтенант Микола Балан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації