КУРСАНТСЬКА ПАСХА

Перший заступник Голови СУВД привітав курсантів і військовослужбовців із Пасхою

 

 

"Наша Церква, як і в попередні роки, турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя, а захищають нашу українську землю. Паска - це не просто хліб, це ознака того, що з цим хлібом пов'язаний сам Бог, який є життя..." - сказав Перший заступник Голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.

Сьогодні капелан Тарас перелав пасхальну радість курсантам і студентам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Військовий священик освятив пасхальні приношення та привітав усіх зі світлим Христовим Воскресінням.

Також капелан Тарас Мельник освятив паски солдатам ПВК Центру Військової частини А 0799, та привітав бійців з Світлим Святом Христового Воскресіння!

"Освячуючи паску, ми робимо все для того, аби воїни відчули те, що Церква знаходиться з нашою армією, молиться і робить усе, щоб надихати воїнів на захист нашої держави. Для нас Пасха не просто свято, це перемога над смертю, тому смерть для нас нічого не значить. Воїни віддають своє життя тому, що вірять – після смерті вони успадкують вічне блаженне життя" - сказав він.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату