КРОВ, ЯКА РЯТУЄ

7 літрів крові  здав капелан разом з нацгвардійцями для громадян та бойових побратимів

 

Сім літрів крові було здано Капеланом Анатолієм Кусиком і військовослужбовцями Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, які виконують завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Кров надійде центральній районній лікарні для станції переливання крові Донецької області.

«Моє завдання як військового священика – нести Слово Боже та завжди допомагати нужденним, коли вони цього потребують. І немає значення чи ця потреба духовна, чи плотська. Хоча для мене така процедура була вперше, але сподіваюсь, що моя кров і милість Господня допоможе тим, хто їх потребує», – розповів військовий священик Анатолій.

Працівники лікарні розповідають, що завжди раді такій донорській допомозі. «Процедура здачі крові не тільки позитивно впливає на організм людини, але й рятує чиєсь життя. Ураховуючи складну ситуацію, яка виникла в нашому регіоні, нам постійно потрібно поповнювати запас компонентів крові, тому що невідомо у який момент і скільки її може знадобитися», – зазначив начальник медичної служби Євгеній Налбат. Загалом, було здано більше ніж сім літрів донорської крові.

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.