Кризі - ні

Професор психології Олег Чабан розповів капеланам про подолання кризових ситуацій

 

7 березня, в рамках Всеукраїнського з’їзду військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату, капелани прослухали лекцію всесвітньовідомого психолога доктора медичних наук Олега Чабана. Психолог доніс для військових священиків інформацію про подолання посттравматичних розладів. 

За словами Олега Чабана, близько 50% усіх військових у світі повертаються до мирного життя зі стресами. Симптоми таких стресів можуть продовжуватися протягом навіть ус життя. Соціальні прояви стресів у військових також бувають різні – це алкоголізм, наркоманія, ненормальна поведінка ті інші.

Професор навів приклади психологічної самодіагностики, адже коли капелан хоче допомогти іншим, найперше він повинен допомогти собі. «Капелани повинні бути завжди на висоті, адже вони є носіями ідеї, ідеї віри в Бога, яка є дуже сильним мотиватором, ідеї захисту Батьківщини», - наголосив Олег Чабан.

Також професор навів приклади світової практики психології з подолання стресів, отриманих на війні, так і в мирному житті.

Нагадаємо, 6 березня 2018 року в м. Дніпро розпочав свою роботу Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації