КОРОНА КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ

Митрополит Іоан зустрівся меценатом Робертасом Габуласом

 

14 листопада голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з першим заступником голови СУВД прот. Тарасом Мельником зустрівся з головою українсько-литовського фонду «Корона князів Острозьких» меценатом Робертасом Габуласом.

Благодійний фонд «Корона князів Острозьких» був створений у 2016 році за підтримки посольства Литви в Україні. Колектив фонду своєю головною метою називає відтворення культурної спадщини України та Литви. Так у вересні цього року стараннями Робертаса Габуласа було встановлено меморіальну дошку князю Костянтину Івановичу Острозькому, віднедавна канонізованому Церквою та причисленому до ряду святих, на фасаді штабу 30 ОМБр, адже саме ця бригада носить почесне ім’я цього славного святого.

Голова СУВД розповів гостю про становлення інституту військового духовенства в Україні. Під час бесіди було обговорено низку питань, пов’язаних з діяльністю військових капеланів у силових структурах України та з ініціативами синодального управління, що покликані оптимізувати роботу капеланів у правовому полі держави.

Митрополит Іоан подякував Робертасу Габуласу за активну проукраїнську позицію та благодійництво на благо українського війська.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу