Колядники в гостях у НГУ

 До військових частин Північного ОТО Національної гвардії України протягом різдвяних свят завітали з Вертепом вихованці недільної школи Парафії Св. Івана Предтечі. Театралізовану виставу побачили військовослужбовці Столичної бригади охорони громадського порядку, Столичної конвойної бригади та Першої оперативної бригади НГУ.

 Творчому колективу колядників вже 9 років, він об’єднує дітей від 6 до 17 років з Деснянського району м.Києва, розповідає художній керівник вертепу капелан Іван Михайлишин з Синодального управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату. «Військовослужбовцям, відірваним від рідних домівок, важливо залишатися дотичними до народних традицій. Нам дуже приємно, коли солдати посміхаються на наших виставах, - говорить отець Іван, - Заради цього і варто їхати до наших бійців, ділітися з ними радістю народження Христа. Коли ми запитуємо, чи знають вони, що таке вертеп, більша частина зали завжди піднімає руки і надалі колядує разом з нашим вертепом».

 Дітям такі відвідини армійських підрозділів теж неабияк цікаві. Маленькі актори з радістю спілкуються з військовослужбовцями, а ті – охоче примірюють на себе костюми колядників.

За матеріалами: НГУ

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .