КОЛЯДА ЯК ЛІК

Родина капелана влаштувала свято для бійців на лікуванні

 

Вже п'яте Різдво поспіль родина капелана Дмитра Волошина відвідує з колядою ветеранів АТО, які проходять реабілітацію в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни у с. Циблі на Київщині. Цього року родина капелана приїхали з викладачами Переяслав-Хмельницької музичної школу імені П. Сениці.

Коляда, що лунала, створила чудову домашню атмосферу. Капелан привітав присутніх зі святом, розповів про подію Різдва Христового та наголосив на необхідності допомоги та підтримки один одного. 

- Ми повинні бути єдиними, підтримувати один одного заради розбудови міцної, процвітаючої держави Україна, - сказав о. Дмитро.

На своій сторінці у Fb дружина капелан поділилася своїми враженнями від зустрічі з бійцями:

«Приємно було вчора побачити старі добре знайомі обличчя бійців. Святослав, який пройшов Ілловайськ. Пам'ятаю його з проблемами (не працювала рука), а вчора він, як мала дитина, радів новим ракеткам для тенісу, які передали дівчата з Німеччини (дякую Tato Zolo ❤️) і відразу ж взявся їх тестувати. Діма, в 2015 його тіло було побите осколками, а вчора він посміхався без болю. Ярослав, Ваня, Ігор, Саша, Олександр... Багато спогадів про те, що довелося пережити... Я вчора кілька разів переплутала імена, але поранення їх називала вірно, бо це закарбувалося в пам'яті назавжди. Вони вчора з подивом запитували як мені вдалося це пам'ятати... Я сама не знаю як... Дещо пам'ять витіснила, але їхні спогади - в серці назавжди".

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації