КАПЕЛАНИ В КАНАДІ

 

Капелани познайомилися з індуїстською культурою та відвідали велетенський Ніагарський водоспад

 

Тривають курси розвитку українських капеланів на базі Канадських Збройних сил Борден. У рамках навчання, українські капелани відвідали Торонто. Там вони встигли познайомитися з індуїстською культурою та побувати біля Ніагарського водоспаду.

Поки в Україні мінлива погода зі снігом і дощем, військовий священик Дмитро Волошин пише, що “у Канаді знову почалась зима”.  “Погода - казка” - додав він.

Загалом на навчання до Канади приїхало вісім учасників з України, три з Республіки Корея та двоє з Кот-д'Івуару.  До складу української делегації увійшли капелани Православної Церкви України і Української Греко-католицької церкви, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ підполковник Олексій Терещук та начальник служби з питань військового духовенства (капеланської служби) Головного управління НГУ Олександр Іздебський.

Сьогодні навчання вже добігли кінця і у неділю наші краяни повернуться на Батьківщину. Нагадуємо, раніше капелани відвідали пам’ятник жертвам Голодомору та звершили Божественну Літургію в кафедральному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого, що у місті Торонто.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО