Ювілей головного капелана

 

Сьогодні Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан (Яременко) відзначає свій 50-літній ювілей від дня народження. 

Колектив СУВД сердечно вітає свого очільника з визначною датою – 50-літтям від дня народження і молитовно бажає міцного здоровʾя, миру і повноти радості в Господі Ісусі Христі, любов Якого до нас ніколи не перестає. 

Бажаючи послужити Господу, Ви зі смирення прийняли покладений на Вас Церквою послух керувати Відділом військового духовенства у важкий для України час російської агресії. За три роки Вашого керівництва була проведена велика робота з ротації військових священиків для потреб українських військовослужбовців. За вказаний період понад 500 капеланів Київського Патріархату пройшли ротації на сході України в зоні проведення антитерористичної операції. Також понад 400 капеланів зараз духовно окормляють військовослужбовців у військових частинах Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Проводячи неустанну роботу з організації капеланської служби в лавах усіх силових структур України, Ви, дорогий владико, продовжуєте добру традицію капеланів Запорізької Січі, Січовий стрільців та воїнів Української повстанської армії. 

Нехай Допомагає Вам у всьому Всемилостивий Бог, посилаючи многих і благословенних літ служіння Помісній Українській Церкві та Українській державі.

З любоʾю у Христі
колектив Синодального управління військового духовенства та всі військові священики УПЦ Київського Патріархату.

Довідка:
Митрополит Іоан народився 12 вересня 1967 року в Житомирі. 10 квітня 1997 року прийняв чернечий постриг у Михайлівському Золотоверхому монастирі, 13 квітня цього ж року єпископом Вишгородським Даниїлом рукоположений у сан ієродиякона. 3 травня 1998 року рукоположений на ієромонаха Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. 26 червня 2002 р. призначений економом Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. 2 травня 2002 року Святійшим Патріархом Філаретом був возведений в сан ігумена. 30 березня 2003 року, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату, хіротонізований на єпископа Черкаського і Чигиринського. Рішенням Священного Синоду від 12 травня 2015 року митрополита Іоана призначено Головою Синодального управлінням військового духовенства.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації