РОЗМОВА ПРО СПІЛЬНЕ

Перший заступник голови СУВД зустрівся із канадськими капеланами

 

5 грудня перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник зустрівся з капеланами Збройних Сил Канади, серед яких комендант Школи та центру капеланських військ ЗС Канади підполковник Гордон Мінтс. На зустрічі також був присутній заступник голови СУВД по роботі з міжнародного та міжконфесійного співробітництва капелан Костянтин Холодов та керівник сектору зовнішньо-капеланських зносин СУВД військовий священник Святослав Юрків.

Для закордонних колег керівник юридичного відділу СУВД адвокат Ярослав Шевченко провів презентацію про структуру та роботу Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України, яке було реформоване з початком військової агресії РФ проти України. 

Особливо вразили канадських капеланів зміни, які відбулись з часу їхнього минулого візиту в Україну два роки тому. На їхню думку за цей період українські капелани навчились краще будувати взаємодію і мирно співпрацювати із капеланами інших конфесій.

Після дружньої розмови капелани з Канади мали можливість більш повно ознайомитися з історією створення інституту капеланства в Україні, відвідавши презентацію книги Українського інституту національної пам’яті “Капелани. На службі Богу і Україні”, яка відбулась в актовому залі КПБА.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату